İMPLANT FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALIN

Buradasınız
Anasayfa > Sezon > 1. Sezon Tüm Bölümler

1. Sezon Tüm Bölümler

DİZİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ VE YORUMLARINI
BİZİMLE PAYLAŞ

Konusu

Richard’ın hayatı, kalan son büyücü Zedd’i ararken Darken Rahl’ın suikastcilerinden kaçan güzel Kahlan’ın hayatını kurtarmasıyla değişir. Zedd’i efsanevi Doğruluk Kılıcının korkunç gücünü kullanabilecek, bozulmamış kalbe ve kararlılığa sahip birisi olarak Doğruluk İzcisi (Arayıcı) atayabilir. Yalnızca Arayıcı, bütün canlılar üzerinde etkili olan güçlerini efendilerinin buyruğuna bahşeden Orden’in Üç Kutusunun Rahl’ın ele geçirmesine engel olabilir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (62 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

10 thoughts on “1. Sezon Tüm Bölümler

 1. ARKADAŞLAR ARAYICININ EFSANESİ COK GÜZEL İLK CIKTI GÜNDEN BERİDİR İZLİYORUM YIL OLMUŞ 2015 HİÇ BIKMADAN İZLİYORUM KEŞKE BİTMESEYDİ

  COK GÜZEL Bİ FİLMDİR HERKESE TAVSİYE EDERİM.
  Buğra

 2. hayatda gorduyum en iy filimdir bu filimden hepsini seviyorum cok uzuluyorum 11 tane bolum olmasaydi daha cok olsaydi keske boyle bitmeseydii Amma ben her gece tekrar tekrar izliyorum ve ben boylece bu filmi hep aklimda olucak ARAYICININ EFSANESI SENI SONSUZADEK SEVICEM Bu diziyi yazan ve orada cekilen her kese sonsuz tesekurlerrr SIZI SEVIYORUMMM

 3. Legend of the Seeker 1.sezon 22 Bölümden oluşuyor 10 bölüm deyil bu sitede eksik ve nasıl eksik olduguna şaşırdım dogrusu araycının efsanesi adında bir fan page sitesi acılmış ve sezonda eksik bölümler yayınlanmış şaşırdım dogrusu güzel bir site fanpage olmuşken başka sitelerde öyle ve ki de öyle….

  1. 11 bölüm sonunda hikayenin bitme mesajını almışsınızdır. 2. sezon başındada farklı bir hikayaye kalınan yerden devam edilmiştir. Eğer kalan bölümler ile ilgili bir ipucu görmüşseniz araştıralım.

 4. bu hatanın düzeltilmesini rica ediyoruz kardeşim dizikolikhd 1.sezon 22 bölüm full türkçe burda 10 bölüm tek var adminnn

  1. 11 bölüm sonunda hikayenin bitme mesajını almışsınızdır. 2. sezon başındada farklı bir hikayaye kalınan yerden devam edilmiştir. Eğer kalan bölümler ile ilgili bir ipucu görmüşseniz araştıralım.

 5. Ama googleden bile arayıcınin efsanesi kaç bölumden olusuyor diye yazdigimizda 2 sezon 44 bölümden oluştuğu çıkıyor orda..
  11.bölüm sonunda ise zedikus yeni kötüluklerin çıkacağını söylüyor . Ve buda filmin devam edecegini gosteriyor simdi geriye kalan 33 bölüm nerde:))

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top